Rezervujte nyní
a získejte 10% slevu
na konzumaci v restauraci

Speciální akce

Adventní Praha Romantický Balíček Rodinný balíček

O nás

Vážení hosté,

s ohledem na aktuální vládní nařízení jsme nuceni do odvolání uzavřít náš hotel. Tento čas využijeme pro opravy, sanitaci a pravidelný servis, aby pro Vás bylo vše perfektně připraveno při znovuotevření.

Budeme se na Vás těšit.

Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na e-mailu reditel@hotelmichael.cz nebo na telefonu 725 818 773 denně od 9.00 do 17.00 hodin.

Děkujeme za pochopení a přejeme poklidné prožití trochu neklidných časů.

Team hotelu Michael

 


Hotel se nachází v klidné lokalitě Prahy 4, v rezidenční čtvrti Hodkovičky, v těsné blízkosti rozsáhlého lesoparku. Jsme ideálním místem pro ty, kteří chtějí být nedaleko centra Prahy, a přitom relaxovat uprostřed zeleně. Naše konferenční místnosti jsou vhodné k reprezentativním firemním setkáním, zahradu s dětským koutkem pak ocení hlavně rodiny s dětmi. Hotel má vlastní uzavřené parkoviště a hřiště na volejbal či pétanque.

 

Pokoje

Jednolůžkový pokoj standard Dvoulůžkový pokoj Standard Dvoulůžkový pokoj Superior Rodinný pokoj / Junior Suite

Navštivte Farmu Michael

Pokud byste chtěli uspořádat svoji akci v krásném prostředí blízko Slapské přehrady, pak vlajková loď naší společnosti Farma Michael je ta správná volba. Nabízíme kapacitu až pro 300 osob, koně, golf, rybolov a skvělou gastronomii z vlastních surovin.

Svatby

Prožijte nejkrásnější den svého života v Hotelu Michael. Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme my.

Konference

Rádi pro Vás uspořádáme školení meetingy, konference, kongresy a jiné firemní akce.